+38067 974 91 52, secretovnetua@gmail.com

Про Нас

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

На жаль, таке явище, як корумповані структури, стало широко розповсюдженим на території не тільки нашої країни, але й у Дніпрі. Мабуть, кожен із нас не раз в житті зіштовхувався з таким явищем, коли у вас в лікарні вимагають визначену суму за лікування або проведення процедур або, наприклад, вашу дитину не хочуть приймати в дитсадок без визначеного «грошового вкладення», простіше кажучи — з корупцією. Але це ще дрібниці, можливо, вам доводилося стикатися з корупцією серед наших “улюблених” чиновників?! Якщо ви не готові миритися з таким явищем як “корупция” та прагнете змінити світ, то ви потрапили за адресою.

Мета і принципи “Secretov.Net”

Наш сайт «Secretov.Net» створений для спеціальних журналістських розслідувань про випадки корупції в Дніпрі і на Дніпропетровщині. Нами проводяться спецрозслідування від самого початку виявлення корупційної схеми і до подачі позову (справи) в правоохоронні органи. Сайт «Secretov.Net» створений тими і для тих, хто хоче змінити світ, для людей, які зацікавлені в боротьбі і викоріненні корупції в Дніпрі і в Україні. Ми розуміємо, що без залучення уваги з боку громадськості, цього домогтися буде складно.

Журналістика – один із важелів боротьби з корупцією

Центр журналістських розслідувань “Secretov.Net” ставить перед собою мету попередження та боротьбу з корупцією, для того, щоб ми з вами могли жити у вільному та справедливому суспільстві. Важливо, щоб в нашій країні мала місце свобода слова, в засобах масової інформації повинні працювати тільки професійні, принципові та грамотні журналісти. Важливо, щоб вони не практикували перекручування фактів, а щоб доносили до споживача правдиву інформацію. Але це ще не все. Важливу роль відіграє такий фактор, як показник або рівень довіри до журналіста – якщо в країні не вірять ЗМІ, то проводити розслідування корупції, а, значить, боротися з нею буде важко.
Журналістика, саме якісна, виявляється відмінним способом для боротьби з корупцією. І це саме те, чим займаються журналісти сайту “Sekretov.Net” — якісними журналістськими розслідуваннями.

Корупція як явище сучасного суспільства

На жаль, багато в чому це неприємне явище стало значущою характеристикою 21 століття. Чим одна політична система може відрізнятися від іншої? – міра, яка визначає, у якому ступені правляча еліта намагається скористатися владою на службу загальним інтересам громади,або просто намагається збагатити себе, членів своєї родини, друзів. Це актуально для нас, як ніколи. Наш сайт по боротьбі з корупцією буде проводити журналістські розслідування, як уже мовилося раніше, і для нас важливо те, щоб ви змогли нам підказати, де саме нам шукати і на які негативні явища орієнтуватися. Давайте перемагати це зло разом для того, щоб ми і наші нащадки могли жити в гарній та квітучій державі і суспільстві. Давайте змінювати світ разом!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.