+38067 974 91 52, secretovnetua@gmail.com

У депутатському меню знову «гречка»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Повернемося до теми політичної корупції, яку ми піднімали на сторінках нашого видання у статті «Бюджет замість гречки». Нагадаємо, ми писали про освоєння так званих «депутатських» коштів у рамках Програми виконання доручень виборців депутатами Дніпропетровської міської ради 7 скликання на 2016-2020 роки. У своєму матеріалі обговорювали минулий, 2016 рік. І зробили висновки, що левова доля коштів пішла на ті роботи, які закладені у міські галузеві програми.

Нещодавно міський голова Дніпра Борис Філатов на одному з телевізійних каналів у прямому ефірі досить жорстко висловився з цього приводу, назвавши це явищем політичної корупції. Тобто він переконував, що роботи, про які звітували народні обранці, – справа рук спеціалістів відповідних служб за бюджетні кошти. Очільник Дніпра категорично проти, аби на це витрачалися «депутатські кошти», бо це є своєрідним підкупом виборців.

На черговій сесії знову у тому ж розмірі погодили виділення коштів на фінансування програми виконання доручень виборців.

Що маємо на сьогодні? Чи змінилося щось у цьому році, якщо брати до уваги позицію мера Дніпра з цього питання?

Дивимося розпорядження міського голови на офіційній сторінці Дніпровської міської ради. Квітень, травень 2017 р. ДЕЖАВЮ!

Власноручним підписом мер дає дозвіл, аби розпорядники освоювали «депутатські» суми знову ж таки на ремонт під’їздів, доріг, заміну вікон у навчальних закладах і навіть на купівлю медикаментів для лікарень комунального підпорядкування. А депутати «здійснювали подвиги» на своїх округах.

Наприклад:

І таких розпоряджень, скріплених підписом мера і переданих головному розпоряднику до роботи, у квітні чимало.

(пошук за посиланням http://files.dniprorada.gov.ua/ з 01 по 30 квітня 2017р.)

До вашої уваги фрагмент квітневих розпоряджень Бориса Філатова.

У цьому матеріалі ми не будемо вдаватися у подробиці, які плануються роботи за так звані «депутатські кошти». Скажемо одне – аналіз показує, що картина аналогічна з попереднім роком. Виходить, що, не зважаючи ні на що, і чиновникам, і депутатам так співпрацювати зручно. А може вигідно? А от чи вигідно це нам, платникам податків та мешканцям міста, як звичайним споживачам послуг виконавчої влади? Адже ми маємо право на те, аби гроші громади витрачалися так, щоб не виникало зайвих питань та припущень.

Питання, поставлені у статті, риторичні, але ми дуже б хотіли знати на них відповідь.

(від редакції – Якщо не погоджуєтеся з думкою наших журналістів або маєте, що сказати з приводу даної теми, наші сторінки відкриті і доступні для вас)

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Опублікувати:

Залишити Коментар