+38067 974 91 52, secretovnetua@gmail.com

КП «Міськзеленбуд» — слідами журналістського розслідування.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 Як зеленбудівці «утилізують» деревину?

У травні ми опублікували результати журналістського розслідування, проведеного журналістами нашого видання. Зібрані матеріали стосувалися господарської діяльності КП «Міськзеленбуд». Ми намагалися знайти відповідь на питання, чому, за рішенням наших чиновників, деревина, яка виникла після санітарної вирубки та омолодження дерев, утилізується, хоча, відповідно до наказу Міністерства будівництва, архітектури та ЖКГ України, вона повинна оприбутковуватися та реалізовуватися. Адже це втрата чималих коштів у бюджет міста.

У ході збору даних виявилося, що, відповідно до документів КП «Міськзеленбуд», деревина насправді утилізується, і за цю процедуру замовник, а це  Департамент благоустрою та інфраструктури теж платить на рахунки КП «Міськзеленбуд» поряд з іншими послугами. Але так лише на папері. В реальності ми зібрали чимало доказів, що зеленбудівці цю деревину продають. Але … не «проводячи» прибутки через фінансові документи підприємства.

 Наші припущення знайшли підтвердження.

Офіційне. Опублікована інформація в Єдиному державному реєстрі судових рішень — www.reyestr.court.gov.ua. Слідчий суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпро Сліщенко Ю.Г. 2 червня цього року встановив факти заволодіння бюджетними коштами, виділеними на видалення зелених насаджень, шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах, шляхом складання, видачі завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до них завідомо неправдивих відомостей. Ці порушення підпадають під кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України. Слідчий ухвалив дозволити проведення обшуку на КП «Міськзеленбуд» з вилученням усіх необхідних документів для подальшого судового розгляду.

Ми будемо слідкувати за тим, як розвиватимуться події навколо КП «Міськзеленбуд» саме з цього питання і інформуватимемо вас про наслідки розслідування і рішення суду.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Опублікувати:

Залишити Коментар