+38067 974 91 52, secretovnetua@gmail.com

Директор департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Бабський Андрій Анатолійович

Заступник голови Дніпровської міської ради, з серпня 2016-го року перебуває на посаді директора департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради.

Адреса: пр. Дмитра Яворницького, 75а

Службовий тел.: (056) 745 55 21, факс: (056) 744 22 55

e-mail: gorzdrav@dniprorada.gov.ua, веб-портал: http://dniprozdrav.gov.ua/

Громадян приймає кожного першого понеділка місяця.

Категорія посади – третя. За освітою — фармацевт, закінчив Львівський медичний інститут. Має науковий ступінь кандидата фармакологічних наук. Одружений з громадянкою України Бабською Ольгою Дмитрівною.

З 1999-го по 2015-й рік очолював підприємство з фінансуванням Угорщиною «Гедеон Ріхтер-Укрфарм». За офіційними даними, пішов з посади через рішення компанії переорієнтуватися на західноєвропейський фармринок.

Згідно із декларацією, Андрій Анатолійович разом із дружиною володіє двома квартирами та трьома  будинками. Цікавbй факт, що у декларації власником будинку у Підгородньому Бабський написав мера Дніпра Бориса Філатова. Задекларовано також чотири земельні ділянки під Києвом загальною площею 6256 кв. м. Окрім переліченого майна, чинному директору міського Департаменту охорони здоров’я належить автомобіль Volkswagen, мотоцикл BMW  та  банківські рахунки на суму 1 300 000 грн. та іноземній валюті у розмірі 70 000.

Заробітна плата Андрія Бабського становить 489 460 грн за 2016 рік. Чиновник не відокремив суму заробітку уже на посаді директора Департамента.  Частину доходу подружжю приносить підприємницька діяльність та надання майна в оренду.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Опублікувати:

Залишити Коментар